GTA 6 oficjalnie

GTA 6 zaprezentowane! pierwszy trailer GTA 6 już online. Czeka nas powrót do Vice City

Mamy to! Rockstar Games zaprezentowało  pierwszy oficjalny trailer Grand Theft Auto VI, czyli prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanej gry w historii. Co prawda jest to nie małe zaskoczenie, jako że trailer planowo pojawić miał się o godzinie 15:00, a wyskoczył jakoś po północy – zaledwie godzinę po tym jak opublikowaliśmy ostatniego newsa. Wcześniejsza publikacja spowodowana była wyciekiem zapowiedzi. Rockstar poinformowało o tym fakcie na portalu “X” (starym twitterze). Jednakże, można śmiało przyznać, że pierwszy zwiastun jest mega mocny! w 9 godzin zebrał 50 mln wyświetleń.

Sam Houser, założyciel Rockstar Games, zapowiedział, że produkcja ma przesunąć granice doświadczenia bazującego na otwartym świecie.

Grand Theft Auto VI kontynuuje nasze wysiłki, aby przesuwać granice tego, co jest możliwe w wysoce wciągających, opartych na fabule doświadczeniach z otwartym światem. Jesteśmy podekscytowani możliwością podzielenia się tą nową wizją z graczami na całym świecie.

W oficjalnej informacji prasowej Rockstar Games informuje, że gracze tafią do stanu Leonida, a tytuł zapewni „największą i najbardziej wciągającą ewolucję” w serii GTA:

Grand Theft Auto VI wyrusza do stanu Leonida, gdzie znajdują się przesiąknięte neonami ulice Vice City i nie tylko, w największej i najbardziej wciągającej ewolucji serii Grand Theft Auto w dotychczasowej historii.

Minusem jest informacja o platformach na które pojawi się gra w 2025 roku. Bowiem będzie to Play Station 5 oraz Xboxy z serii X/S. Nie jest to najlepsza wiadomość dla pecetowców, jako że oznacza to premiery na PC na przełomie 2026/2027.

Co na pewno wiemy z trailera?

Znamy oficjalną nazwę, rok premiery i możemy spojrzeć na protagonistów. Grand Theft Auto 6 zadebiutuje w 2025 roku.

Opublikowany zwiastun potwierdza wiele szczegółów – GTA 6 zaprowadzi graczy do Vice City, które jest inspirowane Miami. Gra pozwoli graczom pokierować „pierwszą kobiecą bohaterką w głównej serii GTA” – Lucia na początku przygody wyjdzie z pierdla, ale jak sami zobaczycie pod koniec filmu… kobieta ani nie myśli o resocjalizacji XD. 

Można by rzec, że fabuła będzie nawiązywać do historii amerykańskich rzezimieszków Bonnie & Clyde

Świat będzie podzielony na kilka obszarów – na zwiastunie widzimy jedną z mniejszych wysp, a podczas rozgrywki będziemy mogli poruszać się po świecie za pomocą autostrad. W grze nie zabraknie wszystkich pojazdów które znamy z poprzednich części plus sporo nowości.

W jednym z momentów widzimy plażę – warto w tym miejscu zwrócić uwagę na ogromną różnorodność NPC-ów. Twórcy zadbali o szereg różnorodnych typów postaci, co na pewno przełoży się na samo doświadczenie i nowoczesny gameplay.

Bardzo dobrze prezentuje się oświetlenie – czyli coś czego w Vice City nie mogło zabraknąć, dużo neonów.

Potwierdziły się nawet plotki, według których na pierwszym zwiastunie GTA 6 pojawią się „materiały prezentujące sceny opublikowane w Social Mediach” – twórcy idą z duchem czasu i pokazują filmy, które rzekomo są nagrane przez mieszkańców Vice City.

Już wkrótce zrobimy pełną analizę trailera GTA 6

 

Podobne artykuły

Komentarze

Strona główna
Aktualności
Forum
Grupy