Preorder GTA 6, czy to już lada moment?

GTA 6 jest najbardziej wyczekiwaną grą jaka kiedykolwiek powstała. Nie wiem jak Wy, ale ja będę pierwszą osobą która zakupi preorder GTA 6. Gra już po pierwszym dniu opublikowania pierwszego trailera pobiła rekordy wyświetleń – zobacz info o zapowiedzi GTA 6. Szacuje się, że studio wydało na realizację gry fundusz w okolicach 1-2 MILIARDA dolarów. A przychód na jaki liczy Rockstar, oscylyje w granicach 8 miliardów dolarów. Sporo… 

Nic zatem dziwnego, że hype na GTA 6 rośnie z każdym dniem. Oczekiwania są ogromne, fani tylko czekają aby wyłowić chociażby najmniejszą wzmiankę która rzuci nowe światło na informację o premierze gry. I tak się składa, że wczoraj Rockstar Games umieścił grafikę GTA 6 jako oficjalną zapowiedź w katalogu gier na swojej stronie. 

https://www.rockstargames.com/games

Preorder GTA 6

Pojawienie się nowej pozycji w katalogu, może być sygnałem, że już wkrótce otwarty zostanie oficjalny preorder GTA 6. We wcześniejszych leakach/spekulacjach krążyły informacje, że preorder GTA 6 może kosztować nawet 6 stów – co może być nie lada wyzwaniem dla co poniektórych. Ale na dobrą sprawę, mamy jeszcze mnóstwo czasu, dlatego spożytkuj go dobrze i odkładaj kieszonkowe!

Podobne artykuły

Komentarze

        1. Gdyby nawet 6 stów krzyknęli, to nic to nie zmieni poza małym płaczem w internetach. Umówmy się, RDR i GTA to marki z którymi ciężko konkurować – taki ajfon wśród gier, cena nie gra roli.

Strona główna
Aktualności
Forum
Twój profil