zapowiedz gta 6

Zapowiedź GTA 6 już w grudniu. Oficjalne info od Rockstar Games.

W końcu nastał ten dzień na który wszyscy czekaliśmy! Alleluja!

To właśnie dzisiaj za sprawą social mediów Rockstar Games potwierdziło, że już przyszłym tygodniu opublikuje pierwszy zwiastun, zapowiedź czy trailer najnowszej odsłony Grand Theft Auto 6.

“W przyszłym miesiącu przypada 25. rocznica Rockstar Games. Dzięki niesamowitemu wsparciu naszych graczy na całym świecie mieliśmy okazję tworzyć gry, które naprawdę nas pasjonują. […] W 1998 r. firma Rockstar Games została założona w oparciu o ideę, że gry wideo mogą stać się równie istotne dla kultury, jak każda inna forma rozrywki, i mamy nadzieję, że stworzyliśmy gry, które pokochaliście, starając się być częścią tej ewolucji

Z wielką radością informujemy, że na początku grudnia udostępnimy pierwszy zwiastun kolejnego Grand Theft Auto. Nie możemy się doczekać kolejnych lat dzielenia się z wami wszystkimi tymi doświadczeniami. Dziękuję, Sam Houser” — czytamy na profilu facebookowym oraz na platformie X (stary twitter).

Ta znakomita wiadomość zamyka wszystkie dotychczasowe spekulacje i jasno daje do zrozumienia, że nowej odsłony możemy się spodziewać już w przyszłym roku. Genialny prezent pod choinkę moi drodzy! 

Historia gamingu pisze się na naszych oczach. Przypuszczam, że od dnia dzisiejszego będziemy pomału odkrywać karty nowego GTA 6 – ile z aktualnie dostępnych wycieków potwierdzi się przy okazji opublikowania zapowiedzi? Jak dużą będzie mapa? Czy do duetu naszych bohaterów dołączy kolejny protagonista? Wcześniejsze spekulacje znajdziesz tutaj 

Tupiemy nóżkami i nie możemy się doczekać!

Zapowiedź GTA 6  już w grudniu!

Podobne artykuły

Komentarze

Strona główna
Aktualności
Forum
Grupy