Policja w gta 6

Policja w GTA 6 – czyli rewolucja w pościgu oraz interakcji z graczem.

Policja w GTA 6 to jeden z elementów gry na którym mi osobiście zależy najbardziej, czyli aby był jak najbliższy autentyczności. Dlatego też cieszy mnie fakt, że pojawiają się pierwsze przecieki na ten temat. Policja w GTA 6 zostanie zrewolucjonizowana.

Z tego co napisał, dowiadujemy się,  że forma pościgów zostanie znacznie zmodyfikowana. Policja będzie musiała poświęcić trochę czasu aby dojechać do miejsca zdarzenia – nie jak do tej pory, “respawnować” się za rogiem. Co za tym idzie, gracz będzie miał więcej czasu aby móc zawinąć się z miejsca zdarzenia. Policja będzie otaczać teren, nawet przygotowywać akcję SWAT (w zależności od ilości gwiazdek). Da nam szansę na poddanie zanim wypluje w naszą stronę cały magazynek.

Nawiązując do ucieczki, nie będzie już tak łatwo zgubić ogon. Jak informuje przeciek, trzeba będzie przykitrać się na dłuższy okres gdzieś w ciemnych alejkach nowego vice city lub od razu zmienić furę. Przypuszczam, że będzie również opcja przemalowania gabloty, ale działająca na innych zasadach jakie znamy dotychczas z innych serii.

Dodatkowa informacja wspomina również o policyjnym helikopterze który będzie brał udział w pościgu.

Podobne artykuły

Komentarze

Strona główna
Aktualności
Forum
Grupy