piła mechaniczna w gta 6

Piła mechaniczna w GTA VI

Rockstar Games, mistrz tajemniczości, nadal twardo trzyma język za zębami, nie udzielając żadnych informacji na temat nadchodzącej odsłony GTA VI. Nie ma co się dziwić, że plotki i przecieki o grze wywołują prawdziwe oblężenie wyobraźni graczy. Ostatni przeciek sugeruje, że nowa odsłona Grand Theft Auto może zaskoczyć graczy pojawieniem się czegoś co doskonale znamy z poprzednich odsłon serii – piły łańcuchowej. Doniesienie pochodzi z profilu LinkedIn byłego pracownika Rockstar Games, Sayana Sahi, który pochwalił się swoimi wcześniejszymi osiągnięciami w tworzeniu  assetów 2D, w tym wizerunków rekwizytów, takich jak właśnie piła łańcuchowa. Czyżby więc faktycznie pojawiła się szansa, że taki przedmiot zagości w grze? 

Historia piły łańcuchowej w świecie GTA sięga już dawnych lat, ostatnio gościliśmy ją w Chinatown Wars w 2009 roku, wcześniej zaś w Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto: Liberty City Stories oraz Grand Theft Auto: Vice City Stories. Profil Sayana Sahi został szybko zaktualizowany i wpis usunięty, sprawy się rypła, ale jak to w sieci, nic nie ginie, co potwierdza fakt, że wpis fruwa już na Reddicie.

Ostateczna jednak wszystkiego dowiemy się dopiero po premierze GTA VI. Czas pokaże, o ile do tej pory nie kopniemy w kalendarz 🙂

Podobne artykuły

Komentarze

Strona główna
Aktualności
Forum
Twój profil