Gta 6 premiera

Premiera GTA 6 na przełomie 2024-2025. Kolejny przeciek.

Według doniesień, Rockstar Games planuje ogłosić GTA 6 jeszcze w tym roku. Według poufnego źródła, gościa o nicku Budz (Twitter/@Budzcario), amerykańskie studio gier planuje ujawnić dwa swoje projekty, w tym kolejną część Grand Theft Auto podczas wydarzenia Game Awards 2023. Informator twierdzi również, że firma wyda zwiastun zapowiedzi z datą premiery na przyszły rok.

Rockstar Games nie potwierdziło ani nie zaprzeczyło tym plotkom. Pomimo wcześniejszych wycieków na temat remasterowanej wersji Red Dead Redemption, wielu fanów jest teraz sceptycznych co do tego, czy deweloper ogłosi jednocześnie kolejny większy projekt.

13 lipca 2023 roku Budz opublikował serię tweetów ujawniających kilka szczegółów dotyczących nadchodzących projektów Rockstar Games. W jednym z tweetów informator wspomniał, że studio planuje wydać zwiastun GTA 6 pomiędzy listopadem a grudniem tego roku.

Z reguły Rockstar nie polega na innych wydarzeniach do ogłaszania swoich projektów, a mimo to domniemana decyzja o użyciu Game Awards jako platformy do ujawnienia kolejnej części Grand Theft Auto dała fanom do myślenia o czym świadczy obszerna dyskusja na platformie redit.

Budz twierdził również, że deweloper ogłosi remasterowaną edycję Red Dead Redemption na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC w sierpniu 2023 roku, a wyda ją w październiku i listopadzie. Następnie planuje ogłosić datę premiery Grand Theft Auto 6 na rok 2024.

Społeczność od dłuższego czasu oczekuje komentarza ze strony Rockstar Games, ponieważ ostatnia oficjalna wypowiedź na ten temat pochodziła z 2022 roku po szerokim rozpowszechnieniu wycieku materiału z GTA 6 w internecie. Od tego czasu pojawiło się sporo nowych wycieków, które wymagają oficjalnego potwierdzenia.

Cena GTA 6, która rzekomo ma wynosić około 150 dolarów, również wywołuje spore zainteresowanie wśród graczy. Wielu uważa, że jeśli Rockstar Games rzeczywiście wydaje ponad dwa miliardy dolarów na rozwój gry, to cena może być dwukrotnie wyższa niż typowe ceny gier wideo.

 

Podobne artykuły

Komentarze

Strona główna
Aktualności
Forum
Twój profil