Premiera GTA VI

GTA VI coraz bliżej. Prezes Take-Two daje kolejny sygnał przedpremierowy.

Premiera GTA VI zbliża się mega dużymi krokami. Można już wyczuć tę woń fresh’owego Rockstarowego klimatu – zupełnie jak przed premierą piątki.

Wewnętrzne rozmowy Take-Two dotyczące zarobków, są przeprowadzane z myślą o inwestorach. Ale mogą być przydatne również dla nas- dzięki temu, możemy dowiedzieć się, jakie mają plany na najbliższą przyszłość. Ich oczekiwanie turbo wysokich dochodów w określonym okresie czasu sugeruje, że zamierzają wprowadzić coś ogromnego, coś co wygeneruje tak duże przychody, że klękajcie narody. A jedyną opcją, którą mają w planach i de facto która może zarobić 8 miliardów dolarów, jest tylko i wyłącznie GTA VI (nie ma niczego innego na tej planecie, co mogłoby przynieść dla Take-Two tyle kaski).

Dlatego to właśnie ogłoszenie i przewidywane okno czasowe  można połączyć kropkami i łatwo wywnioskować, że będzie to premiera GTA VI

 

Rok finansowy 2025 rozpoczyna się w kwietniu 2024 roku i kończy się w marcu 2025 roku. W tym okresie spodziewają się osiągnąć 8 miliardów dolarów dochodu. To oznacza, że GTA VI musi zostać wydane w tym okresie, aby osiągnąć ten cel finansowy.

Jednak nie jest to 100% pewne, ponieważ gra może ulec opóźnieniu. Jednego jednak możemy być wkrótce pewni, zapowiedź gry jest już za rogiem. Wszystkie znaki na niebie na to wskazują. Módlmy się tylko, aby nie wskoczyły jakieś grubsze opóźnienia pokroju “pandemii”. Zazwyczaj Rockstar między ogłoszeniem, a planowaną premierą zachowuje rok czasu. Z uwzględnieniem fiskalnego roku 2025 (okno czasowe premiery GTA VI) rozpoczynającego się w kwietniu 2024 roku, ogłoszenie musiało się odbyć przed tą datą, co oznacza, że ogłoszenie może mieć miejsce w dowolnym momencie od teraz do końca marca 2024 roku.

Podsumowując:

Premiera GTA VI: między kwietniem 2024 a marcem 2025 roku (bez uwzględniania opóźnień).

Ogłoszenie GTA VI: w okresie od teraz,  a marcem 2024 roku (najbardziej prawdopodobne są wrzesień i październik tego roku).

Będziemy informować na bieżąco!

Podobne artykuły

Komentarze

Strona główna
Aktualności
Forum
Twój profil