Strauss Zelnick GTA 6

Szef Take-Two o GTA 6 dla CNBC

Prezes Take-Two Strauss Zelnick

Prezentujemy transkrypcję fragmentu piątkowego wywiadu udzielonego przez Straussa Zelnicka dla stacji CNBC. CEO Take-Two Interactive pytany był o kilka spraw związanych z planami firmy, ale w większości rozmowa obracała się wokół okienka wydawniczego dla GTA 6, które zaplanowane jest na jesień 2025 roku.

Niewykluczony poślizg GTA 6

Potwierdza się jedna, bardzo ważna rzecz. Strauss Zelnick pomimo przekonania, że premiera GTA 6 powinna się zmieścić w planowanym okienku, nie wyklucza całkowicie ewentualnego poślizgu. Mówcie co chcecie, ale stwierdzenie „Cóż, poślizgi zdarzają się w przemyśle i nie jesteśmy na nie odporni.” – jest ewidentnie przykładem zostawienia sobie otwartej furtki w razie jakichkolwiek problemów. Nie jest raczej tylko i wyłącznie odpowiedzią na zapytanie dotyczące pierwotnie sugerowanego terminu wydania gry w lutym 2025 roku. Z resztą, przeczytajcie, skonfrontujcie z nagraniem wideo i sami oceńcie.

Poniżej zapis omawianego fragmentu wywiadu, który w całości dostępny jest na stronie CNBC. Warto na niego rzucić okiem ponieważ dotyczy między innymi działań podejmowanych przez Take-Two na rynku mobilnym oraz tego, do kogo kierowane są ich produkty.

Strauss Zelnick CNBC
Strauss Zelnick w wywiadzie dla CNBC (Źródło: CNBC)

CNBC:
Skąd możesz wiedzieć, kreatywnie, kiedy nadchodzi odpowiedni moment? Czy to arbitralna decyzja? Czy to oczywiste wyzwanie logistyczne? Porozmawiajmy o terminie premiery.

Strauss Zelnick:
Istnieją elementy, które możesz zmierzyć. Na przykład liczbę bugów w tytule. Wiesz, każdy z nas stara się upewnić, że w dniu wydania będzie ich jak najmniej. Jednakże w przypadku wyjątkowych tytułów, co do których są wyjątkowe oczekiwania, w zasadzie nie chodzi o bugi. Chodzi o tworzenie doświadczenia, którego nikt wcześniej nie widział, a Rockstar Games doszukuje się perfekcji w tym co robi. Perfekcja, rzecz jasna, jest trudna do zmierzenia, jest bardziej subiektywna niż obiektywna.

CNBC:
Jak pewny jesteś jesieni 2025 w tej prognozie? Nie dawno przedstawiliście pierwotną, która obejmowała cały rok i potencjalną premierę w lutym. Jaki jest stopień pewności?

Strauss Zelnick:
Cóż, poślizgi zdarzają się w przemyśle i nie jesteśmy na nie odporni. Jednakże zawęziliśmy termin ponieważ jesteśmy co do niego wysoce przekonani.   

CNBC:
Czy możesz nam dać jakieś wskazówki na temat gry? Wiem że muszę być tutaj ostrożny, ale musi być coś co ją wyróżnia. Coś innego i nowego dla konsumenta.  

Strauss Zelnick:
Słuchaj, zwiastun już tam krąży i zepsuł Internet. Więc jeśli masz pytania rekomenduję obejrzeć jeszcze raz zwiastun. Jest świetny! I właściwie pokazuje co jest nowe i inne.

To tyle od nas. Nie będziemy wchodzić w głębszą interpretację, zostawiamy ją Wam. Zachęcamy również do zapoznania się z artykułem, którego głównym tematem jest jesienna premiera GTA 6. Niewykluczone, że w wątki, omawiane w wywiadzie ze Straussem Zelnickiem, wgryziemy się jeszcze przy okazji omawiania innych tematów.  

Podobne artykuły

Komentarze

  1. Będę trochę uszczypliwy, ale wypowiedź Zelnicka, po odczarowaniu jej z korporacyjnej aury, można zamknąć w kilku podpunktach:

   – Mamy mnóstwo bugów.
   – Perfekcja to subiektywna sprawa czyli zaczynamy wątpić czy gra trafi w gusta graczy.
   – Przygotujcie się na poślizg.
   – Po co ja się w ogóle tłumaczę, widzieliście trailer.

Strona główna
Aktualności
Forum
Grupy