UFO w GTA 6

Czy w GTA 6 spotkamy UFO? 

Poza rozgrywką w gangsterskim stylu, chyba nic tak nie rozpala wyobraźni fanów Rockstar Games, jak tajemnicze zjawiska paranormalne, ze wskazaniem na UFO. Zatem czy możemy spodziewać się UFO w GTA 6?

W GTA 5 temat fascynujących anomalii można traktować jako integralną część świata gry. Istnieje bowiem kilka ukrytych lokacji, gdzie gracze mogą spotkać lub obserwować obiekty UFO. Jednym z najbardziej znanych miejsc jest Mount Chiliad, najwyższy szczyt w fikcyjnym stanie San Andreas, gdzie można znaleźć tajemnicze graffiti oraz platforma widokowa. A to tylko wierzchołek góry lodowej z takimi atrakcjami, bo bardziej dociekliwi gracze będą szukali dalej, eksplorując pola kukurydzy w okolicach Paleto Bay czy obszary baz wojskowych. Na wątki związane z UFO można natrafić również w ramach tajemniczych zadań lub wydarzeń specjalnych, które prowadzą do różnych interakcji. Spekulacje na temat UFO w GTA 6 są często poruszane na reddicie dyskusja na reddicie

UFO w GTA 5

I choć w innej grze nowojorczyków, czyli Red Dead Redemption 2 wątek UFO nie jest tak wyraźnie obecny jak w przypadku piątej odsłony Złodziejaszków, to istnieje kilka tajemniczych elementów, które sugerują obecność kosmitów. Jedną z najbardziej znanych lokacji związanych z UFO jest Ossuarium Starożytnych, znajdujące się w obszarze Ambarino, na północny wschód od Bacchus Bridge. Tam gracze mogą natknąć się na tajemnicze ślady i rytuały, niezbyt pasujące do westernowego charakteru tej opowieści. A najcierpliwsi z nich dostrzegą zieloną poświatę nad zniszczoną chatą, emitowaną najprawdopodobniej przez jakiś latający obiekt, który po chwili dosyć szybko odlatuje. Drugi z dziwnych spodków latających, lecz tym razem z czerwonymi światłami wokół, można dostrzec ze szczytu góry Shann o konkretnej porze – czyli między godziną 1 a 3 w nocy. Liczymy na to, że równie kreatywne pomysły pojawią się w nowej odsłonie i UFO w GTA 6 zaskoczy nas jeszcze bardziej jak w przypadku poprzedników.

I teraz pojawiają się dwa pytania: czy twórcy przemycą takie wątki do swojej najnowszej produkcji?

 A jeśli tak, to jak bardzo wpłyną one na główną fabułę? Gdybyśmy mieli wytypować jakieś miejsce, gdzie dojdzie do takich spotkań, to zapewne byłby to trójkąt bermudzki, którego mniejsza wersja pojawi się w grze lub strefa 51, która uważana jest za najbardziej kontrowersyjne miejsce powiązane z tematem UFO . Są to miejsca, które aż proszą się o taką zabawę, a  biorąc pod uwagę  fakt, że nowa mapa GTA 6 o której pisaliśmy w tym artykule Mapa GTA 6 daje ogrom możliwości ze względu na swoją powierzchnię, jest to nawet wskazane aby takowe anomalia zaskoczyły nas, żądnych nowości fanów serii.

Ale na razie musimy się uzbroić w cierpliwość i czekamy na premierę.

Podobne artykuły

Komentarze

Strona główna
Aktualności
Forum
Twój profil